• ...
 بزرگداشت اساتید فرهیخته روانپزشکی
6 و 7 اردیبهشت 96 مراسم بزرگداشت اساتید فرهیخته روانپزشکی همزمان با برگزاری اولین سمینار کشوری سایکوسوماتیک با محوریت اختلالات گوارشی در محل مجتمع رفاهی دانشگاه واقع در خیایان ساحلی غربی برگزار می گردد.
1396/01/27 ادامه مطلب


  ثبت نام در سمینار کشوری سایکوسوماتیک با محوریت اختلالات گوارشی
ثبت نام در این سمینار در حال حاضر فقط از طریق سایت سمینار http://psychosomatic.sums.ac.ir/fa انجام می شود و اطلاعات ثبت نام به سایت بازآموری منتقل می شود.

جهت ثبت نام دو روزه سمینار، متخصصین و دکترای روانشناسی بالینی و اخلاق پزشکی مبلغ 68000 تومان و پزشکان عمومی و کارشناسان ارشد اخلاق پزشکی مبلغ 46000 تومان به شماره حساب 5966839983 بانک ملت شعبه دکتر خدادوست به نام همایش های روانپزشکی فارس واریز نمایند و عکس فیش واریزی را هنگام ثبت نام در این سایت آپلود کرده و شماره فیش را در قسمت توضیحات وارد نمایند.
IR240120020000005966839983
سمینار بصورت دو روزه برگزار می شود: روز اول: سایکوسوماتیک با محوریت اختلالات گوارشی   روز دوم: اختلالات روانپزشکی و سوءمصرف مواد در بیماران کاندید پیوند کبد
سایکوسوماتیک پیوند علوم، سایکوسوماتیک در طب داخلی، ارتباط پزشک و بیماردر طب سایکوسوماتیک، جایگاه سایکوسوماتیک در طب اطفال، منشور اخلاق حرفه ای در روانپزشکی، معنویت در سایکوسوماتیک، بیماران جسمی در جستجوی معنا، اخلاق و قانون در سایکوسوماتیک، نحوه مصاحبه با بیماران سایکوسوماتیک
پنل پیوند کبد: جایگاه روانپزشک در تیم پیوند، سوء مصرف الکل در بیماران کاندید پیوند، پیوند کبد، پیوند کبد در کودکان،
پنل مراقبت های پس از جراحی: نقش حمایتگر روانپزشک پس از پیوند، اختلالات روانپزشکی پس از پیوند کبد، دلیریوم، حلقه روانپزشکی و طب، کنترل دردهای جسمانی پس از جراحی
ترک الکل
  امتیاز بازآموزی سمینار
امتیاز بازآموزی جهت متخصصین روانپزشکی، فوق تخصص اعصاب و روان کودکان و نوجوانان، گوارش کودکان، گوارش بالغین(داخلی) و گوارش و کبد بالغین روز اول 4.25، روز دوم 4.25 و در مجموع 8.5 امتیاز است.

امتیاز بازآموزی جهت متخصصین جراحی عمومی، کودکان، بیماریهای کودکان، بیماری های داخلی، دکترای روانشناسی بالینی، پزشکان عمومی و پزشک عمومی شاغل در طرح پزشک خانواده روز اول 3، روز دوم 3 و در مجموع 6 امتیاز است.

امتیاز بازآموزی جهت دکترای علوم اعصاب، اخلاق پزشکی و کارشناسی ارشد اخلاق پزشکی روز اول 2.25، روز دوم 2.25 و در مجموع 4.5 امتیاز است.
دبیرخانه کنفرانس
اعضای کمیته علمی: دکتر آروین هدایتی، دکتر محمد اربابی، دکتر مرتضی جعفری نیا، دکتر ابراهیم مقیمی سارانی

اعضای کمیته اجرایی: دکتر لعیا احمد زاده، دکتر سید علی دستغیب، دکتر آرش مانی، دکتر امیر بذرافشان،نجمه انصاری نیک
6 و 7 اردیبهشت 1396
مراسم بزرگداشت اساتید فرهیخته روانپزشکی و سمینار کشوری سایکوسوماتیک با محوریت اختلالات گوارشی


سه شنبه 29 خرداد ماه 1397

تا همایش ...

0-1
برگزار کنندگان
با همکاری
کنگره های مرتبط